Yeni Hile Önlemlerindeki Güncellemeler

Pubg Geliştirme ekibinin hileciler hakkında yayımladığı güncellemeyi sizinle paylaşmak isteriz

Değerli Oyuncular,
Öncelikle, hilecilerden kaynaklanan sıkıntılardan dolayı sizlerden özür dileriz ve PUBG’yi güvenli ve adil bir ortamda deneyimleyemediğiniz için oldukça üzgünüz. Geliştirme ekibimiz hilecileri tespit etmek ve engellemek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Hala yapılması gereken çok fazla şey olduğunun farkındayız. Hilecilerle mücadele etmek aynı zamanda güvenilir ve adil bir oyun ortamı oluşturmak için ulaşabildiğimiz bütün kaynakları kullanacağız. Ayrıca hile geliştiren ve dağıtan kişilere karşı da çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Daha önce de duyurduğumuz gibi, hile ve anormal oyun davranışları sergileyen kullanıcıların tespiti için yeni araçlar geliştirme sürecindeyiz ve bugün sizlere yeni önlemler sunuyoruz. Hile kullananları kalıcı olarak engellemeye devam edeceğiz. Herhangi bir kullanıcı hesabında olağandışı oyun davranışları tespit edildiği takdirde, söz konusu hesap geçici olarak askıya alınacak ve soruşturulacak.
PUBG’ye en kısa zamanda güvenli ve adil bir ortam getireceğimizi umsak da, hilecilerle olan mücadelemiz sadece bir gecede sona ermeyecek. Hilecilerle savaşmak için daha iyi bir sistem geliştirme araştırmamıza devam edeceğiz. Hilecileri bulmak ve engellemek için daha güçlü tedbirler alacağız ve bunu yaparken masum oyunculara zarar vermemek için de dikkatli olacağız.
Yine söylüyoruz, sizi temin ederiz ki daha sağlıklı bir PUBG ortamı yaratmak için bütün çabalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hilecileri engellemek ve hile kullanan oyuncularla savaşmak için geri dönüşleriniz bizim için hayati önem arz etmekte. Anti-hile sistemimizi geliştirmek ve yeni önlemler almaya devam edebilmemiz için geri bildirimlerinizi her an takip ediyor olacağız.
Teşekkür Ederiz,

PUBG Geliştirme Ekibi

 

Bir Cevap Yazın